W dniu 18 czerwca 2026r. odbyła się w naszej szkole bardzo ciekawa impreza pod hasłem Mam Talent, którego celem było odkrywanie i promowanie uzdolnień uczniów, rozwijanie ich pasji oraz stwarzanie okazji do prezentacji swoich umiejętności przed innymi.
Uczniowie występowali w kategoriach: śpiew, gra na instrumentach muzycznych (skrzypce i gitara) oraz niecodzienna zdolność rozpoznawania flag różnych krajów świata.
W konkursie udział wzięły:
- Róża Czerebiej,
- Emilia Kuczborska
- Alicja Andryszczyk
- Michał Plaskiewicz
- Wojciech Czyżewski
- Patryk Kuras
Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, starannym przygotowaniem oraz odwagą sceniczną za które zostali docenieni.
Występy zachwycały różnorodnością i wysokim poziomem artystycznym.
Każdy z nich był wyjątkowy i stanowił dowód ogromnej pracy, talentu oraz odwagi młodych artystów.