Home Bez kategorii Sukces w Lidze Zadaniowej

Sukces w Lidze Zadaniowej

W tym roku szkolnym nasi uczniowie brali udział w  LIDZE ZADANIOWEJ -konkursie przedmiotowym z matematyki, o zasięgu wojewódzkim pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

Odbyły się trzy spotkania konkursowe: 25 listopada, 10 lutego, 7 kwietnia. Na każdym z nich uczniowie mieli do rozwiązania po 6 zadań.

Z radością informujemy, że troje naszych uczniów zostało laureatami tego konkursu, a są to: Kamil Wątorowski – zdobył tytuł laureata II miejsca, Marcelina Gliwińska i Zofia Burenkow– są laureatkami III miejsca. Serdecznie gratulujemy!

Dodatkowo Kamil zakwalifikował się do finału, znalazł się w gronie 70 najlepszych matematyków z naszego województwa i podczas kolejnych zmagań 21 maja w Toruniu wywalczył dodatkowo tytuł finalisty tego konkursu. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Cała trójka uczniów to przedstawiciele klasy 7c. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Share:

Related Post

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status