Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY

ALEKSANDER KRÓLIKOWSKI

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

Zastępca dyrektoraZastępca dyrektora
Maria PakulskaIrena Jedrusik
Edukacja wczesnoszkolna:
Elżbieta Bloch
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Magdalena BorutzkaIlona Baranowska
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Ewa GrzankaElżbieta Kuczborska
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Joanna PlataMałgorzata Solińska
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Mariusz SułkowskiMariola Witkowska
Język polski:Język polski:
Grażyna HandzlikBarbara Kępczyńska
Język polski:Język polski:
Ewa Kram/Beata RuczkowskaAnna Radtke
Język polski:Historia/WOS:
Małgorzata StrabelKrzysztof Kuczborski
Historia/WOS:Matematyka:
Magdalena Szukalska/Anna BarbachenLucyna Repke
Matematyka:Matematyka:
Irena JędrusikElżbieta Głowacka
Matematyka:Fizyka:
Anna Kuczborska/Adamczyk KingaAnna Nowa-Toczkiewicz
Przyroda:Biologia:
Baranowska IlonaMałgorzata Górska
Biologia:Chemia:
Justyna  Wysota-SajdokJustyna  Wysota-Sajdok
Geografia:Geografia:
Maria PakulskaAnna Bzdawka-Kozina
Geografia:Język angielski:
Ilona BaranowskaJulia Bafia
Język angielski:Język angielski:
Ilona BaranowskaAleksandra Ciesielska-Sikora
Język angielski:Język angielski:
Magdalena MikołajczykDagmara Rommel
Język niemiecki:Informatyka:
Małgorzata SerafinAnna Bzdawka – Kozina
Informatyka:Technika:
Małgorzata GórskaAnna Nowak – Toczkiewicz
Technika:Plastyka:
Aleksander KrólikowskiMałgorzata Serafin
Plastyka:Muzyka:
Magdalena RobaszkiewiczMagdalena Robaszkiewicz
EDB:Religia:
Małgorzata SerafinElżbieta Pękała
Religia:Religia:
Robert MrozowskiPiotr Dreger
Wychowanie fizyczne:Wychowanie fizyczne:
Izabela MichalikKarol Matczyński
Wychowanie fizyczne:Wychowanie fizyczne:
Dariusz IgnatowskiMateusz Górski
Wychowanie do życia w rodzinie:Wychowanie do życia w rodzinie:
Magdalena MikołajczykElżbieta Kuczborska
Doradztwo zawodowe:Pedagog:
Arleta WoytynowskaMarzena Matczyńska
Pedagog:Pedagog specjalny:
Arleta WoytynowskaAleksandra Woltman
Pedagog specjalny:Pedagog specjalny:
Karolina NowińskaMarta Jankowska
Psycholog:Pedagog specjalny:
Agnieszka DepkaPiotr Toczkiewicz
Nauczyciel-bibliotekarz:Nauczyciel-bibliotekarz:
Anetta SiernickaMarek Glapiński
Wychowawcy świetlicyWychowawcy świetlicy
Róża FlażyńskaEwa Kozina
Aneta Marczuk Anetta Siernicka

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Sekretarz szkoły:Sekretarka:Sekretarka:
Violetta DoligałaMonika WeselskaDorota Boińska

PRACOWNICY OBSŁUGI

Iwona MikołajczakMaria Rogóż
Jadwiga SmytryAnna Trepczyńska
Danuta ChróścińskaKatarzyna Glapińska
Mariola MichaliszynAnna Kierus
Angelika WierzchosławskaKrzysztof Doligała
Emiliana NogalskaJan Chróściński
Anna JurkowskaRyszard Pol

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Agnieszka Karolak