Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY

ALEKSANDER KRÓLIKOWSKI

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

Zastępca dyrektoraZastępca dyrektora
Małgorzata GórskaIrena Jedrusik
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Elżbieta BlochAleksandra Sternal
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Magdalena BorutzkaIlona Baranowska
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Ewa GrzankaElżbieta Kuczborska
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Joanna Plata/Krystyna KubickaKarolina Nowińska
Edukacja wczesnoszkolna:Edukacja wczesnoszkolna:
Mariusz SułkowskiMariola Witkowska
Język polski:Język polski:
Grażyna HandzlikBarbara Kępczyńska
Język polski:Język polski:
Ewa KramAnna Radtke
Język polski:Historia/WOS:
Małgorzata StrabelKrzysztof Kuczborski
Historia/WOS:Matematyka:
Magdalena SzukalskaLucyna Repke
Matematyka:Matematyka:
Irena JędrusikElżbieta Głowacka
Matematyka:Fizyka:
Anna Kuczborska/Adamczyk KingaAnna Nowa-Toczkiewicz
Przyroda:Biologia:
Anna Bzdawka-KozinaMałgorzata Górska
Biologia:Chemia:
Justyna  Wysota-SajdokJustyna  Wysota-Sajdok
Język angielski:Geografia:
Ilona BaranowskaBeata Kaczówka
Język angielski:Język angielski:
Magdalena MikołajczykJulia Bafia
Język niemiecki:Język angielski:
Małgorzata SerafinAleksandra Ciesielska-Sikora
Informatyka:Informatyka:
Małgorzata GórskaAnna Bzdawka – Kozina
Technika:Technika:
Aleksander KrólikowskiAnna Nowak – Toczkiewicz
Plastyka:Plastyka:
Magdalena RobaszkiewiczMałgorzata Serafin
EDB:Muzyka:
Małgorzata SerafinMagdalena Robaszkiewicz
Religia:Religia:
Robert MrozowskiElżbieta Pękała/BeataPaprocka, Danuta Dojs
Wychowanie fizyczne:Religia:
Izabela MichalikPiotr Dreger
Wychowanie fizyczne:Wychowanie fizyczne:
Dariusz IgnatowskiKarol Matczyński
Wychowanie do życia w rodzinie:Wychowanie fizyczne:
Magdalena MikołajczykMateusz Górski
Doradztwo zawodowe:Wychowanie do życia w rodzinie:
Arleta WoytynowskaArleta Woytynowska
Pedagog:Pedagog:
Arleta WoytynowskaMarzena Matczyńska
Pedagog specjalny:Pedagog specjalny:
Małgorzata SiewkowskaAleksandra Woltman
Psycholog:Pedagog specjalny:
Agnieszka DepkaAnna Filipiak
LogopedaPedagog specjalny:
Elżbieta KrzyżanowskaMarta Jankowska
Pedagog specjalny:
Piotr Toczkiewicz
Nauczyciel-bibliotekarz:Nauczyciel-bibliotekarz:
Anetta SiernickaMarek Glapiński
Wychowawcy świetlicyWychowawcy świetlicy
Róża FlażyńskaEwa Kozina
Aneta Marczuk Anetta Siernicka

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Sekretarz szkoły:Sekretarka:Sekretarka:
Violetta DoligałaMonika WeselskaDorota Boińska

PRACOWNICY OBSŁUGI

Iwona MikołajczakBarbara Wierzchowska
Jadwiga SmytryAnna Trepczyńska
Danuta ChróścińskaKatarzyna Glapińska
Mariola MichaliszynAnna Kierus
Angelika WierzchosławskaKrzysztof Doligała
Emiliana NogalskaJan Chróściński
Anna JurkowskaRyszard Pol

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Agnieszka Karolak