Rok szkolny 2019/2020
I miejsce | Minipiłka koszykowa dziewcząt rocznik 2007 i młodsze, etap gminny |
III miejsce | Minipiłka koszykowa dziewcząt rocznik 2007 i młodsze, etap powiatowy |
Wyróżnienia- 8 uczniów | Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny kl. 4-8 |
półfinał | Międzynarodowy Konkurs Programistyczny PIXBLOCKS |
wyróżnienie | Miedzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr |
wyróżnienie | Konkurs Logicznego Myślenia |
Wynik bardzo dobry – 3 uczniów | Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EkoPlaneta |
Finalista-2 uczniów | Konkurs przedmiotowy z matematyki |
III miejsce- 4 uczniów wyróżnienia – 4 uczniów | Konkurs przedmiotowy z matematyki Liga Zadaniowa |
finalista | Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego |
I i II miejsce | V Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej i Religijnej |
finalista | II Diecezjalny Konkurs Liturgiczny Liturgia Benedicta – Liturgia źródłem wiary. W 20. rocznicę deklaracji „Dominus Iesus”. |
I miejsce | I międzyszkolny konkurs logicznego myślenia dla BFF |
II miejsce | Mistrzostwa Gminy Nowa Wieś Wielka w koszykówce |
Rok szkolny 2018/2019
laureat, II miejsce w Polsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Lena Przybylska |
laureat, VI miejsce w Polsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Eliza Stolarska |
laureat, VIII miejsce w Polsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Julia Bartkowska |
laureat, IX miejsce w Polsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Joanna Roszińska |
laureat, X miejsce w Polsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Nikola Nowak |
wyróżnienie | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Zuzanna Kamierczak |
wyróżnienie | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Julia Knasinska |
wyróżnienie | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Mateusz Kociński |
wyróżnienie | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria obserwacja – Maria Ratajska |
laureat, III miejsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria eksperyment – Jakub Binger |
laureat, VIII miejsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria eksperyment – Oliwia Tondryk |
laureat, IX miejsce | w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas”, kategoria eksperyment – Kamila Sokołowska |
wyróżnienie | w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY – Alicja Kosowska |
wyróżnienie | w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY – Mateusz Bilski |
wyróżnienie | w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY – Igor Głąb |
laureatka | w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia – Alicja Kosowska |
wyróżnienie i 14 miejsce | w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia – Mateusz Bilski |
wyróżnienie i 14 miejsce | w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia – Igor Głąb |
wyróżnienie | w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Matematyka na 6” – Maja Muzalewska |
wyróżnienie | w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Matematyka na 6” – Alicja Kosowska |
wyróżnienie | w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Matematyka na 6” – Antonina Bąkowska |
finalista | w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym „Medycyna na szóstkę” – Mateusz Bilski |
finalista | w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym „Medycyna na szóstkę” – Mikołaj Czerebiej |
I miejsce | w Międzypowiatowych Potyczkach Matematycznych – Igor Głąb i Rafał Kaźmierczak |
I miejsce | w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w piłce koszykowej chłopców |
III miejsce | w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej dziewcząt |
I miejsce | w Mistrzostwach Gminy Nowa Wieś Wielka w piłce siatkowej dziewcząt |
wyróżnienie | Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów IV- Uciekaj przed uzależnieniem-Antonina Bąkowska, Zuzanna Kulpińska i Martyna Filipak |
laureat | Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów IV- Uciekaj przed uzależnieniem-Sandra Górecka |
zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego | Przedmiotowego Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego-Kamil Maruszak |
IV miejsce | w XVI Powiatowym Konkursie Matematycznym Mistrz Arytmetyki-Mateusz Bilski |
IV miejsce | w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej dziewcząt |
III miejsce | w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców |
II miejsce | w Sztafetowe Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych dziewcząt i chłopców |
II miejsce | w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Jan Osmański |
I miejsce | w Mistrzostwach Gminy NWW w piłce nożnej chłopców |
I miejsce | w Mistrzostwach Gminy NWW w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców |
I miejsce | w konkursie plastycznym „Oblicza przyrody” – Oliwia Berendt |